категорії: новина

Оголошені дати Фестивалю «Соседний Мир-2010» в Криму!

теґи: Крим, Соседний Мир, фестиваль

6, 7 і 8 серпня 2010 року на Азовському узбережжі Криму вже втретє проходитиме Фестиваль музики і актуального мистецтва «Соседний Мир», відомий своєю унікальною атмосферою гармонії і простого людського спілкування: по-доброму, по-сусідськи.

Історія Фестивалю сягає корінням в 2006 рік, коли маловідомі друзі-музиканти з Москви вирішили провести відпустку в Криму – і про всяк випадок захопили з собою гітари. Імпровізований концерт на декілька годин зібрав в пляжному барі вдячну публіку зі всієї округи. Наступного року вечірка для друзів і сусідів тривала вже три дні і проходила на справжній «дорослій» сцені. В імпровізованій програмі були різні гурти, джазове відділення і кавери, а після концертів починалося драм-шоу.

У 2008 році всі ті ж маловідомі друзі-музиканти зібралися завчасно і організували фестиваль «Соседний Мир», який зібрав більше 1000 гостей. В хедлайнерах засвітилися такі групи як «Кирпичи», «…и друг мой грузовик», «Небо здесь». В 2009 році «Соседний Мир» тепло прийняв біля 3000 гостей. Хедлайнерами виступили гурти «Элизиум», Ілля Чорт («ПИЛОТ»), Noize MC, 7000$, Торба-на-Круче, Олександр Лаертський та ін.

Склад учасників «Соседнего Мира – 2010» поки не розголошується, але організатори гарантують участь цікавих хедлайнерів і перспективних молодих команд. Традиційно, окрім музики гостей фестивалю чекає тепле море, ласкаве сонце, а також виставки художників і фотографів, поетичні акції, перформанси і мастер-класси, нічні сети DJ`s, покази короткометражок і мультфільмів в кінотеатрі просто неба і ярмарок Hand-made.

Нагадуємо:

Дати проведення Фестивалю музики і актуального мистецтва «Соседний Мир -2010»: 6, 7 і 8 серпня. Місце: Крим, м. Щелкино, Татарська бухта.

www.sosedniymir.ru

За додатковою інформацією звертайтеся по тел:

+7 (926)-475-18-66 Євгенія Гавріліна

info@sosedniymir.ru

Генеральний Директор фестивалю «Соседний Мир»

Всім бути обов'язково!